Chelsea monitoruje sytuację Odegaarda - Chelsea24News
Chelsea monitoruje sytuację Odegaarda
Chelsea monitoruje sytuację Odegaarda

Chelsea monitoruje sytuację Odegaarda


Mikel Arteta jest pewny przekonania Matina Odegaarda do pozostania dłużej na The Emirates. Młody pomocnik imponuje od momentu wypożyczenia do Arsenalu, dobrą grą przyciągnął również uwagę pozostałych mocnych graczy Premier League – m.in. Chelsea czy Liverpoolu. Wymienione kluby mają środki i mogą sobie pozwolić na transfer pomocnika już w letnim okienku transferowym, co przy problemach finansowych Kanonierów wydaje się być niemożliwe mimo sprzedaży Mesuta Ozila.

Hiszpański menedżer widzi w Norwegu przyszłość swojej drużyny, będzie naciskał na zarząd, by przedstawili zawodnikowi długoletni kontrakt. Problem pojawia się w momencie, gdy do gry wchodzą kluby z dużo większym budżetem transferowym, co może bardziej odpowiadać Florentino Perezowi – pewna gotówka tu i teraz.

Włodarze Realu wypożyczając zawodnika do Anglii ustalili kwotę oscylującą wokół 30 milionów euro. Paradoksem może być fakt, że zarząd z czerwonej części Londynu obawia się, że przez dobrą grę kwota ta wzrośnie do 50 milionów, których nie będą w stanie zapłacić – i wykorzystać tą sytuację może Chelsea lub Liverpool, szukający powoli zastępstwa za Wijnalduma. Klub ze Stamford Bridge bacznie przygląda się sytuacji Norwega i jest w kontakcie z przedstawicielami pomocnika.

źródło: Express

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW