Tammy Abraham łączony z przenosinami do Aston Villi - Chelsea24News
Tammy Abraham łączony z przenosinami do Aston Villi
Tammy Abraham łączony z przenosinami do Aston Villi

Tammy Abraham łączony z przenosinami do Aston Villi

Anglik występował w barwach Aston Villi w sezonie 2018/2019. Strzelił wtedy 26 bramek we wszystkich rozgrywkach, dzięki czemu wprowadził klub do Premier League wygrywają play-offy z Derby Franka Lamparda.

Powrócił do Chelsea, gdzie ponownie spotkał się z Lampardem. Został najlepszym strzelcem Chelsea, trafiając 15 razy do bramki rywala. Teraz, gdy na miejsce legendy The Blues przyszedł Thomas Tuchel, sytuacja nie wygląda najlepiej do młodego snajpera.

Zainteresowany jest również West Ham, 5 drużyna obecnej kampanii. Zainteresowanie Aston Villi może budzić małe zdziwienie, gdyż ich obecny napastnik, Ollie Watkins radzi sobie nadzwyczaj dobrze. Piłkarz przeniósł się z Brentford za 28 milionów funtów. W 31 meczach zdobył 12 bramek.

Były obrońca Leeds oraz Manchesteru City, Danny Mills wyraził swoją opinię na temat ewentualnych przenosin Abrahama.

– Nie wydaje mi się, by Abraham chciał przyjść i grać drugie skrzypce. Myślę, że nie chciałby być w klubie, w którym nie byłby pierwszym napastnikiem.

– Watkins jest teraz z reprezentacją Anglii, gdzie w debiucie strzelił bramkę, co jest czymś wielkim i co wzniesie go na wyższy poziom. Wydaje mi się, że jeśli Abraham chciałby odejść, to zaczeka i zobaczy, jakie inne kluby wchodziłyby w grę.

Źródło: Birmingham Mail

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW