Deeney: Wan-Bissaka powinien grać zamiast Jamesa
Deeney: Wan-Bissaka powinien grać zamiast Jamesa

Deeney: Wan-Bissaka powinien grać zamiast Jamesa

Ikona Watfordu wypowiedziała się na temat obsady prawej obrony w reprezentacji Anglii.

– To tylko opinia, nic osobistego, ale nie uważam, żeby Reece James był lepszy od Wan-Bissaki. Według mnie, James nie powinien grać w reprezentacji jego kosztem. James nie zawsze gra w pierwszym składzie Chelsea i według mnie to główny powód. Kolejnym jest to, że Wan-Bissaka jest po prostu lepszy w defensywie.

– Być może Wan-Bissaka nie radzi sobie aż tak dobrze z piłką przy nodze, ale w grze defensywnej musisz neutralizować ataki skrzydłowych, znać swoją rolę, wykonywać brudną robotę i ewentualnie oddać piłkę lepszym technicznie zawodnikom.

– Wspieram Wan-Bissakę i Kayle’a Walkera ze względu na ich szybkość, ale koniec końców wybrałbym właśnie zawodnika United.

Źródło: TalkSport

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW