Lallana: Mount jest niesamowity - Chelsea24News
Lallana: Mount jest niesamowity
Lallana: Mount jest niesamowity

Lallana: Mount jest niesamowity

Były zawodnik Liverpoolu pochwalił młodego zawodnika The Blues.

– Mason Mount jest niesamowitym zawodnikiem. W tym momencie jest prawdopodobnie jednym z moich ulubionych zawodników w całej Premier League. Za każdym razem, kiedy go oglądam udowadnia, że ma niesamowitą technikę, ale jest też bardzo nieustępliwy w momencie straty piłki.

– Posiada wszystkie cechy piłkarskie, jakie są obecnie wymagane od nowoczesnych „ósemek” i „dziesiątek”.

Mason Mount zagrał w dwóch pierwszych spotkaniach reprezentacji Anglii w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze, zaczynając od pierwszych minut. Bardzo prawdopodobne, że ujrzymy go również w środowym spotkaniu z Polską.

Źródło: talkSport

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW