Mateo Kovačić: Byłem nieco zmartwiony
Mateo Kovačić: Byłem nieco zmartwiony

Mateo Kovačić: Byłem nieco zmartwiony

Chorwacki pomocnik pochwalił pracę, jaką wykonuje Thomas Tuchel na Stamford Bridge. Wspomniał także, że kiedy wyniki nie były zadowalające, martwił się o końcowy sukces w Premier League. 

– Tuchel przyszedł z klarownymi pomysłami. Zespół odpowiedział na nie bardzo dobrze. Myślę, że świetnie sobie radzimy. Najważniejsze jest jednak to, aby się nie zatrzymywać, konsekwentnie wygrywać spotkania i być jak najwyżej w tabeli Premier League na koniec sezonu. To oczywiste, że drużyna jak Chelsea chce wygrywać spotkania i być w czołowej czwórce. To jest bardzo ważne.

– W piłce, jeżeli właściwie podchodzisz do spotkania i dobrze trenujesz, wszystko może się zmienić na przestrzeni tygodnia lub dwóch. To właśnie wydarzyło się w Chelsea. Zajmowaliśmy 10. miejsce w tabeli. Ja sam naprawdę byłem nieco zmartwiony, gdyż nie osiągnięcie top4 oznaczałoby dla nas naprawdę słaby sezon. Teraz jednak wróciliśmy na dobrą ścieżkę. Musimy utrzymać nasze podejście – solidnie trenować i być odpowiednio nastawionym na każde spotkanie – a mam nadzieję, sezon skończy się dla nas bardzo dobrze.

Źródło: Chelsea Official Site

 

O autorze

Paweł Gruchalski

Fan The Office i filmografii Jordana Peele'a. Zaczynam pisać newsy, dużo podróżuję i interesuję się lingwistyką.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW