Southgate: Mount będzie gotowy na mecz z Polską - Chelsea24News
Southgate: Mount będzie gotowy na mecz z Polską
Southgate: Mount będzie gotowy na mecz z Polską

Southgate: Mount będzie gotowy na mecz z Polską

Selekcjoner reprezentacji Anglii pochwalił grę pomocnika Chelsea.

– Mount jest bardzo dobrym zawodnikiem, ale mówiłem o tym już w zeszłej jesieni. Przypuszczam, że teraz, kiedy Thomas Tuchel wybiera go do podstawowego składu, każdy się ze mną zgodzi. Wcześniej, gdy trenerem Chelsea był Frank Lampard, niektórzy wątpili w talent Masona, ale fakty są takie, że jest on rewelacyjnym zawodnikiem.

– Bardzo inteligentnie znajduje przestrzenie, świetnie operuje piłką, potrafi wypracowywać sytuacje i strzelać bramki.

– Zagrał wyśmienite spotkanie, ale uważam, że nie tylko on zaprezentował się z dobrej strony. Phil Foden również zagrał dobrze, zresztą cała nasza atakująca czwórka wyglądała świetnie.

Selekcjoner Anglików został również zapytany o to, czy Mount będzie gotowy na mecz z Polską po dwóch rozegranych spotkaniach w kadrze (z San Marino i Albanią).

– Absolutnie. Mason odpoczywał w środku tygodnia przed startem zgrupowania, ponieważ nie mógł zagrać w meczu Ligi Mistrzów. Chcemy wygrać i zakwalifikować się do mundialu. Nie mogę cały czas myśleć o rotowaniu składem. Brakuje nam kilku ważnych zawodników i oszczędzaliśmy niektórych piłkarzy z przedniej formacji, ale teraz po prostu chcemy wygrać.

Źródło: Football365

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW