Barnett: Transfery Camavingi i Konate są możliwe - Chelsea24News
Barnett: Transfery Camavingi i Konate są możliwe
Barnett: Transfery Camavingi i Konate są możliwe

Barnett: Transfery Camavingi i Konate są możliwe

W wywiadzie dla The Athletic Jonathan Barnett wspomniał, że jego dwaj podopieczni, którzy są powiązani z transferem do Chelsea, mogą zmienić barwy klubowe podczas najbliższego okna.

Pod opieką Barneta znajduje się Eduardo Camavinga i Ibrahima Konate. Obaj są łączeni z przenosinami na Stamford Bridge.

AS raportuje, że The Blues stale monitorują Camavinge z Rennes. 18-latek rozegrał w tym sezonie 32 spotkania, w tym wystąpił w barwach reprezentacji Francji. Natomiast ESPN podało, że Chelsea kontaktowało się z stoperem RB Lipsk – Ibrahimem Konate – który jest mocno łączony z przenosinami do Liverpoolu.

Teraz Barnett dolał oliwy do ognia, mówiąc o tym, że spodziewa się zmian barw klubowych u jednego ze swoich klientów.

– Spodziewam się, że moi podopieczni będą uczestniczyć w 3-4 wielkich transferach tego lata, być może pobiją kilka rekordów. Mam nadzieję, że do nich dojdzie. Wydaję mi się, że mniejsze kluby odpuszczą większe transfery.

– Mamy paru bardzo dobrych graczy. Mamy prawdopodobnie najlepszego młodego piłkarza na świecie, jakim jest Camavinga. Mamy Grealisha i Konate z Lipska.

Chelsea negocjowała już z agencją Barneta. Jest on agentem Bena Chilwell, który dołączył do The Blues w sierpniu 2020. Być może dobre relacje z Barnetem ułatwią potencjalny transfer któregoś z Francuzów. Na szczycie życzeń Londyńczyków jest Erling Halaand, jednak środkowy obrońca to również priorytet. Stąd transfer Konate ma większy sens i szanse powodzenia, natomiast w przypadku Eduardo sytuacja jest inna – Chelsea go nie potrzebuje, ale to ogromny talent, który warto zgarnąć. Pewnym jest, że Niebiescy solidnie się wzmocnią podczas letniego okienka.

Źródło: TheChelseaChronicle

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW