Lampard obejmie reprezentacje Anglii u-21? - Chelsea24News
Lampard obejmie reprezentacje Anglii u-21?
Lampard obejmie reprezentacje Anglii u-21?

Lampard obejmie reprezentacje Anglii u-21?

Były trener Chelsea, Frank Lampard, znajduje się na krótkiej liście, kandydatów do przejęcia reprezentacji Anglii do lat 21.

Prawdopodobnie Aidy Boothroyd opuści swoje stanowisko tego lata, kiedy jego kontrakt wygaśnie, a FA rozważa dostępne opcje do jego zastąpienia.

Anglia odniosła dwie fatalne porażki na mistrzostwach Europy do lat 21 podczas przerwy reprezentacyjnej, a porażka 2: 0 z Portugalią w niedzielę oznacza, że ​​drużyna Boothroyda jest ostatnia w swojej grupie i prawdopodobnie nie awansuje do następnej fazy turnieju.

Szefowie Angielskiej federacji są pod wrażeniem pracy wykonanej przez Franka, którą wykonał w Derby County i Chelsea i umieścili go na liście potencjalnych kandydatów do objęcia Synów Albionu.

Legenda Chelsea jest obecnie bez pracy po tym, jak został zwolniony przez Chelsea pod koniec stycznia.

Pozostałymi nazwiskami na liście kandydatów do objęcia zespołu u21 jest Steve Cooper, który poprowadził reprezentantów Anglii do lat 17 do zwycięstwa na Mistrzostwach Świata w 2017 roku, i Paul Simpson, którego drużyna reprezentacji Anglii do lat 20 również sięgnęła po Puchar Świata w 2017 roku.

Źródło: Metro

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW