Oba mecze ćwierćfinałowe zagramy w Sewilli - Chelsea24News
Oba mecze ćwierćfinałowe zagramy w Sewilli
Oba mecze ćwierćfinałowe zagramy w Sewilli

Oba mecze ćwierćfinałowe zagramy w Sewilli

Kilkadziesiąt minut temu dostaliśmy informację o przeniesieniu meczu z Porto do Sewilli. Okazuje się, że również spotkanie, które miało odbyć się na Stamford Bridge, także zostanie rozegrane w hiszpańskim mieście.

O wszystkim poinformował nas Liam Twomey, który dodał, że są to informacje potwierdzone przez UEFA. Chelsea tym samym zagra oba mecze ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów na Estadio Ramon Sanchez-Pijuan w Sewilli. Daty i godziny spotkań pozostały niezmienione.

Jeszcze w lutym Chelsea nie mogła zagrać w Madrycie z Atletico, teraz jednak zmieniono zasady podróżowania z Wielkiej Brytanii do Hiszpanii. Nadal jednak Wielka Brytania znajduje się na czerwonej liście w Portugalii, dlatego mecz w Porto musiał zostać przeniesiony w inne miejsce.

Dlaczego jednak spotkanie na Stamford Bridge musiało zostać przeniesione? Portugalia co prawda nie znajduje się już na czerwonej liście Wielkiej Brytanii – została z niej zdjęta 19 marca. Nadal jednak ludzie przyjeżdżający do Anglii muszą odbyć 10-dniową samoizolację w miejscu pobytu, a także dwa testy na COVID. Tym samym zawodnicy Porto nie mogliby rozegrać meczu w Londynie w myśl obecnych przepisów.

Źródło: The Athletic

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW