Chelsea ma tajną broń, która pozwoli jej sprowadzić Aguero - Chelsea24News
Chelsea ma tajną broń, która pozwoli jej sprowadzić Aguero
Chelsea ma tajną broń, która pozwoli jej sprowadzić Aguero

Chelsea ma tajną broń, która pozwoli jej sprowadzić Aguero

Jak wszyscy wiemy Aguero oficjalnie pożegna się z Manchesterem City po zakończeniu obecnego sezonu. Argentyńczyk jednak nadal zamierza grać na najwyższym poziomie, a chętnych na niego jest spora kolejka. W niej stoi również Chelsea, ale czy uda jej się dostać do napastnika poza nią?

Warto wspomnieć, że Aguero był już bliski dołączenia do The Blues, gdy ten występował jeszcze w barwach Atletico. Wtedy jednak wybrał swój ówczesny klub. Ekipa ze Stamford Bridge nadal nie potrafi zastąpić Diego Costy, cały czas przewija się multum nowych napastników mających reprezentować Chelsea.

Haaland, Lukaku, ale Manchester City również będzie szukał nowego napastnika, a sprowadzenie Aguero może być dobrą opcją na krótki okres. Chelsea ma podobno broń, która może zadecydować o transferze jednego z najlepszych napastników Premier League. Nie są to jednak pieniądze, ambitny projekt, czy osoba Thomasa Tuchela, a… Willy Caballero

Obaj panowie grali razem w jednym klubie przez 3 lata, oraz w kadrze. Bramkarz Chelsea ma podobno zacząć działać jeżeli The Blues zechcą sprowadzić Aguero na Stamford Bridge i namawiać go na grę w Londynie.

Źródło: football.london

O autorze

Avatar

Potężna wichura, łamiąc duże drzewa, trzciną zaledwie tylko kołysze...uważaj...uważaj...ważaj...k*rwa. Znowu coś po*ebałem w tłumaczeniu.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW