Dlaczego Chelsea nie kupiła Gimeneza? - Chelsea24News
Dlaczego Chelsea nie kupiła Gimeneza?
Dlaczego Chelsea nie kupiła Gimeneza?

Dlaczego Chelsea nie kupiła Gimeneza?

Nie jest tajemnicą, że defensor Atletico Madryt, Jose Gimenez znajdował się na naszej liście życzeń. Powodem, dla którego nie zakontraktowaliśmy go jest zbyt wysoka wycena ze strony Materaców. Drużyna Diego Simeone nie zamierzała negocjować z nami – powiedzieli, że mamy wpłacić klauzulę (120 milionów euro), jeśli chcemy zakupić Urugwajczyka.

Była to zdecydowanie zbyt duża kwota dla nas, szczególnie że mieliśmy sporo innych wydatków. Tym razem może być jednak inaczej. Gimenez nie rozgrywa najlepszej kampanii w swojej karierze, ma wiele problemów zdrowotnych. Zagrał w zaledwie 15 spotkaniach w lidze, przez co Atletico musiało polegać na innych stoperach.

Przez te kontuzje może okazać się, że Materace zejdą z zaporowej ceny i zgodzą się na negocjacje z Chelsea. A właśnie na to liczymy.

Do tego Enrique Cerezo, prezydent Atletico wyznał w wywiadzie dla Onda Cero, że Manchester City również był zainteresowany pozyskaniem Gimeneza, ale ich starania spaliły na panewce.

– Tak, dostaliśmy ofertę ze strony Obywateli, jednak Gimenez jest wspaniałym piłkarzem, a my chcemy zatrzymywać takich zawodników w swojej kadrze.

Ekipa Guardioli ostatecznie pozyskała Rubena Diasa, więc tym razem nie będziemy musieli z nimi rywalizować.

Źródło: The Athletic

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW