Gallagher: Wiele się nauczyłem - Chelsea24News
Gallagher: Wiele się nauczyłem
Gallagher: Wiele się nauczyłem

Gallagher: Wiele się nauczyłem

Trenerzy się zmieniają, pogoda również, sytuacja klubów, ale jedno pozostaje bez zmian. Conor Gallagher będący kluczową postacią West Bromu niezależnie od wszystkiego. Oczywiście zasłużenie, wychowanek Chelsea prezentuje się na wypożyczeniu naprawdę obiecująco.

Anglik zwraca uwagę, że w każdym miejscu uczy się czegoś nowego co pozwala stale mu się rozwijać i wchodzić na wyższy poziom. Zwraca również uwagę na poziom gry w Premier League.

– Każdy w swojej karierze ma wiele ciężkich chwil. Doświadczasz przegranych, oraz innych nieprzyjemnych doznań, ale stale się poprawiasz. My, młodzi zawodnicy, bez względu na wszystko zdobędziemy na tym potrzebne doświadczenie.

– Byłem podekscytowany możliwością gry w Premier League. Kocham każdą minutę tutaj rozegraną. Mam nadzieję nadal się rozwijać i być coraz lepszym. Do tej pory to był trudny sezon dla West Bromu, pokazało to mi jak w tej „brudnej” stronie gry ważna jest praca bez piłki.

– Jakość Premier League ukarze cię gdy choć na chwilę się zapomnisz. Dlatego musisz być stale skoncentrowany i skupiony.

– Wiem, że ludzie mają różne poglądy na temat wypożyczonych zawodników. Byłem w trzech różnych zespołach, o odmiennych stylach gry, innych menedżerach i piłkarzach. Przez te dwa lata nauczyłem się bardzo dużo. Mam nadzieję dalej się rozwijać jako piłkarz.

Źródło: SBNation

O autorze

Avatar

Potężna wichura, łamiąc duże drzewa, trzciną zaledwie tylko kołysze...uważaj...uważaj...ważaj...k*rwa. Znowu coś po*ebałem w tłumaczeniu.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW