Jordan Gabriel wyjaśnia czemu wybrał Nottingham zamiast Chelsea - Chelsea24News
Jordan Gabriel wyjaśnia czemu wybrał Nottingham zamiast Chelsea
Jordan Gabriel wyjaśnia czemu wybrał Nottingham zamiast Chelsea

Jordan Gabriel wyjaśnia czemu wybrał Nottingham zamiast Chelsea

Obrońca Blackpool wyjaśnia, czemu w 2015 roku postanowił dołączyć do Nottingham zamiast do Chelsea. Wychowanek Arsenalu twierdzi, że taka decyzja była lepsza dla jego kariery na dłuższą metę.

Gdy miał 16 lat, Gabriel był mocno łączony z dołączeniem do The Blues, jednak ostatecznie zdecydował się na przenosiny do Nottingham Forest. Jego kariera nie była usłana różami i aktualnie przebywa na wypożyczeniu w Blackpool, z którym walczy o awans do Championship. Anglik postanowił zdradzić kulisy swej decyzji sprzed lat.

– Chelsea to ogromny klub, świetny do wpisania sobie w CV, mogłem tam zarobić dobre pieniądze, ale postanowiłem przenieść się do Nottingham. Myślałem, że na dłuższą metę to będzie lepsza decyzja.

– Patrzę na akademię Nottingham Forest, widzę takie osoby jak Joe Worall, oraz Ryan Yates i myślę, że mogę podążyć ich drogą, ponieważ cały czas się uczę i rozwijam w Blackpool.

 

Źródło: Football league world

O autorze

Avatar

Potężna wichura, łamiąc duże drzewa, trzciną zaledwie tylko kołysze...uważaj...uważaj...ważaj...k*rwa. Znowu coś po*ebałem w tłumaczeniu.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW