Marcus Rashofrd zdradził kto jest jego ulubionym piłkarzem Chelsea - Chelsea24News
Marcus Rashofrd zdradził kto jest jego ulubionym piłkarzem Chelsea
Marcus Rashofrd zdradził kto jest jego ulubionym piłkarzem Chelsea

Marcus Rashofrd zdradził kto jest jego ulubionym piłkarzem Chelsea

Marcus Rashoford w jednym z tweetów, napisanych przez swojego fana został zapytany o jego ulubionego piłkarza Chelsea. Odpowiedział, ku zaskoczeniu wielu osób, że wybiera Tammiego Abrahama.

Abraham ma problemy z wywalczeniem miejsca w podstawowej jedenastce Chelsea odkąd drużynę przejął Thomas Tuchel. Młody Anglik strzelił 6 bramek i zanotował 1 asystę w 20 meczach Premier League, w których wystąpił.

Nie da się jednak ukryć, że miał ograniczone pole do popisu, ponieważ z czasem został odstawiony od wyjściowej jedenastki. Nie wystąpił on w meczu na najwyższym szczeblu rozgrywek w Anglii od meczu z Southampton rozegranym 20 lutego.

Zapytany o ulubionego zawodnika z niebieskiej części Londynu Rashford odpowiedział krótko- Tammy Abraham to mój człowiek.

The Blues walczą o TOP 4 w Premier League i kolejną fazę pucharową Champions League, o którą zmierzą się z FC Porto. Sezon który większość osób spisywało już na straty może okazać się całkiem udany dla drużyny Thomasa Tuchela

Swoją szansę Abraham może otrzymać już w ten weekend przeciwko West Bromwich Albion, które znajduje się w strefie spadkowej Premier League.

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW