Jurgen Klinsmann o sytuacji Wernera w meczu z Macedonią Północną - Chelsea24News
Jurgen Klinsmann o sytuacji Wernera w meczu z Macedonią Północną
Jurgen Klinsmann o sytuacji Wernera w meczu z Macedonią Północną

Jurgen Klinsmann o sytuacji Wernera w meczu z Macedonią Północną

Po meczu reprezentacji Niemiec z Macedonią, Jurgen Klinsmann przyznaje, że wie, co czuje w tej chwili Timo Werner. Niemcy przegrali to spotkanie 1:2.

W tym meczu po raz kolejny dał o sobie znać Werner. Przy wyniku 1:1 napastnik nie trafił do siatki z zaledwie kilku metrów. Kibice Chelsea są już raczej przyzwyczajeni. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 1:2 dla Macedonii.

O całej sytuacji wypowiedział się były reprezentant naszych zachodnich sąsiadów, Jurgen Klinsmann.

– To sytuacja, gdzie dokładnie widzisz, że w swojej głowie miał dwie lub trzy różne myśli, i w takich sytuacjach nie strzelasz bramki. Kiedy dostał piłkę był zdenerwowany, wiedział, że musi się przyłożyć. W 99% przypadków trafiłby, ale on przeoczył tę sytuację i po prostu spudłował.

– Wszyscy marnujemy sytuacje, ale problem pojawia się gdy ją zmarnujesz. To eliminacje do Mistrzostw Świata, gdzie każdy punkt ma znaczenie. Kiedy zmarnował sytuację, był na siebie wściekły i pewnie nie spał tej nocy. Jest w trudnej sytuacji w Chelsea, więc naprawdę mu współczuję.

Po samym meczu były piłkarz skomentował również postawę całej drużyny.

– To była ogromna niespodzianka. Nikt się tego nie spodziewał. Po tym jak zaczął się mecz, myślałem, że będzie to spokojna gra dla Niemiec. Ale nie wykorzystywali swoich szans. Jeśli ich nie wykorzystujesz, zostajesz skarcony przez rywala, sam zapraszasz go pod własne pole karne.

– Macedonia Północna zagrała dobrze, wierzyli w siebie. Jest to ogromna niespodzianka i rozczarowanie ze strony Niemców.

Źródło: Metro

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW