Roy Keane: Ci co wątpią w Mounta, to idioci - Chelsea24News
Roy Keane: Ci co wątpią w Mounta, to idioci
Roy Keane: Ci co wątpią w Mounta, to idioci

Roy Keane: Ci co wątpią w Mounta, to idioci

Legenda Manchesteru United od dłuższego czasu jest pod wrażeniem gry Masona Mounta. Słynie też on z dość kontrowersyjnych i ekspresyjnych wypowiedzi.

Jedna z nich miała miejsce, gdy w studiu ITV poruszony został temat młodego pomocnika Chelsea i reprezentacji Anglii.

– Nie ma znaczenia co myślą ludzie spoza grupy – jest tam wielu idiotów. Mount spisuje się na tyle dobrze, że każdy menedżer może powiedzieć: „Słuchaj, będziesz grał w wyjściowym składzie”.

– Niesamowity piłkarz. Chce być wszechstronnym pomocnikiem. Nigdy nie słyszałem nic negatywnego na jego temat poza boiskiem. Wygląda na genialnego dzieciaka.

Podczas rozmowy, z Irlandczykiem zgodził się inny były piłkarz, czyli Ian Wright.

– Gareth Southgate ufa mu tak, jak to robił Frank i jak to robi Thomas Tuchel. Jeśli chodzi o defensywę, możesz mu zaufać. Tak samo jest jeśli chodzi o ofensywę. We wszystkim spisuje się bardzo dobrze.

Selekcjoner reprezentacji Anglii, Gareth Southgate oznajmił w trakcie eliminacji do Mundialu, że Mason Mount jest obecnie kluczowym piłkarzem dla narodowej reprezentacji.

Źródło: ITV

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW