Chelsea i Manchester United zainteresowani gwiazdą Romy - Chelsea24News
Chelsea i Manchester United zainteresowani gwiazdą Romy
Chelsea i Manchester United zainteresowani gwiazdą Romy

Chelsea i Manchester United zainteresowani gwiazdą Romy

Chelsea i Manchester United dalej są zainteresowane sprowadzeniem młodej gwiazdy AS Romy – Nicolo Zaniolo, który dopiero wraca po drugiej, poważnej kontuzji w karierze.

Kiedy dołączył do Romy określił się najbardziej obiecującym graczem w Serie A. Jednakże w ostatnim roku prawie w ogóle nie grał, co jest spowodowane dwiema, bardzo poważnymi kontuzjami. Jego kontrakt obowiązuje do 2024.

Raporty z Włoch mówią, że do transferu może dojść tego lata, a zainteresowani to Chelsea i Manchester United, który obserwuje Zaniolo od 2019.

Przez problemy zdrowotne Włocha, oba kluby liczą na wyłapanie okazji i kupno zawodnika po wiele niższej cenie. Czerwone Diabły chcą zaoferować 30mln euro. Bardzo możliwe, że Giallorossi będą odrzucać kolejne oferty. Zarząd wierzy w odbudowę młodej gwiazdy i ewentualną sprzedaż po wiele wyższej cenie.

Źródło: Il Messaggero

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW