Chelsea obserwuje sytuację Wijnalduma
Chelsea obserwuje sytuację Wijnalduma

Chelsea obserwuje sytuację Wijnalduma

Chelsea prawdopodobnie jest zainteresowana zakontraktowaniem pomocnika Liverpoolu, Georginio Wijnaldumem. 

Holender nie przedłużył obecnej umowy, co oznacza, że latem może odejść za darmo. 30-latek pomógł The Reds wygrać Premier League i Ligę Mistrzów. W tym sezonie wystąpił w 27 z 29 meczów angielskiej ekstraklasy.

Raporty z Hiszpanii mówią o zainteresowaniu ze strony Barcelony, jednak będzie ona musiała walczyć o podpis Giniego z PSG, Chelsea, Interem i Juve. The Blues mogą mówić o przepychu w linii pomocy, jednak Thomas Tuchel może spojrzeć na ten transfer łaskawym okiem, a to dzięki doświadczeniu jakie posiada Wijnaldum.

– Jedyne co mogę powiedzieć to, że jestem naprawdę szczęśliwy w tym klubie, z tą drużyną, z tym sztabem szkoleniowym i z fanami, dla których gram. To nie tak, że jestem nieszczęśliwy i chce opuścić klub, podejmowanie ciężkich decyzji o swojej przyszłości nie jest tak proste jak wszyscy myślą – przyznał ostatnio Wijnaldum.

Źródło: Marca

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW