Dzisiaj agent i ojciec Haalanda spotkają się z zarządem Chelsea?! - Chelsea24News
Dzisiaj agent i ojciec Haalanda spotkają się z zarządem Chelsea?!
Dzisiaj agent i ojciec Haalanda spotkają się z zarządem Chelsea?!

Dzisiaj agent i ojciec Haalanda spotkają się z zarządem Chelsea?!

Wczoraj sporo się działo w Hiszpanii. Jak grom z jasnego nieba spadła na wszystkich informacja, że Mino Raiola i Alf-Inge Rasdal Håland wylądowali na lotnisku w Barcelonie i zmierzają na spotkanie z zarządem Dumy Katalonii. 

Po skończonych negocjacjach z Barcą, agent Erlinga oraz jego ojciec od razu zameldowali się w Madrycie, gdzie po rozmowach z zarządem Los Blancos zostali (na prośbę ojca Haalanda) oprowadzeni po tamtejszym ośrodku treningowym.

Następna na ich liście ma być Anglia. Już dzisiaj Raiola i Alf-Inge Haaland mają wylądować w jednym z angielskich miast. Jakie drużyny są na ich liście?

Mowa o Chelsea, Liverpoolu, Manchesterze City i Manchesterze United. Agent i ojciec Haalanda chcą poznać projekty i możliwości tych drużyn, zobaczyć jak to wszystko wygląda ‚od środka’ oraz odbyć wstępne rozmowy.

Jednocześnie pojawiają się głosy, że cała ta ‚szopka’ z wyjazdami Raioli i Haalanda seniora to gra pozorów. Wiele drużyn które ci panowie odwiedzą tak naprawdę ma koniec końców nie liczyć się w następnej fazie negocjacji. Raioli zależy na zrobieniu szumu wokół siebie i Erlinga, tak by zwiększyć presję pozostałych drużyn, by ci przebijali się w kolejnych ofertach.

Tak czy inaczej – możemy spodziewać się, że już niebawem dojdzie do spotkania zarządu The Blues z bliskim otoczeniem Erlinga Haalanda!

Źródło: Pepe Gil-Vernet, Fabrizio Romano

 

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW