Poznaliśmy cenę za Romelu Lukaku!
Poznaliśmy cenę za Romelu Lukaku!

Poznaliśmy cenę za Romelu Lukaku!

Od poprzedniego tygodnia dochodzi do nas coraz więcej informacji, że Chelsea jest zainteresowana zakupem swojego byłego piłkarza, Romelu Lukaku. Belg miałby być alternatywą, gdyby nie udało się ściągnąć Elringa Haalanda.

Według Corriere dello Sport, Inter musi sprzedać dwóch topowych zawodników podczas letniego okienka transferowego. W gronie faworytów do odejścia znajduje się oczywiście belgijski napastnik. Aby Lukaku odszedł z klubu, chętny na pozyskanie go zespół musiałby wyłożyć około 120 milionów euro.

Nie jest to mało, dodatkowo patrząc, że Borussia żąda za Haalanda około 180 milionów euro. Jednak jeśli topowy klub taki jak Chelsea, chce bić się o najwyższe cele, to potrzebuje zawodników klasy światowej. W grę wchodzi również Sergio Aguero, który po sezonie opuści Manchester City. Argentyńczyka powinniśmy jednak traktować jako alternatywę alternatywy.

Na razie nie wiadomo, po kogo w pełni ruszy Chelsea, ale drugie letnie okienko transferowe z rzędu zapowiada się co najmniej ciekawie!

Źródło: Corriere dello Sport, Simon Phillips

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X