Ian Wright: Mount ma unikalne umiejętności
Ian Wright: Mount ma unikalne umiejętności

Ian Wright: Mount ma unikalne umiejętności

Legenda Arsenalu uważa, że pomocnik Chelsea ma szansę zdobyć nagrodę Young Player of the Year.

– Mason Mount ma niezwykłe umiejętności w grze defensywnej i ofensywnej. Jest kreatywny we wszystkim co robi. Nie ma przypadku w tym, że ludzie przestali określać go mianem „pupila” Franka Lamparda czy Garetha Southgate’a. Thomas Tuchel również na niego stawia.

– Bardzo podoba mi się to, że dał sobie radę z tym, co mówiła o nim opinia publiczna. Po prostu robił to, co potrafi robić najlepiej i stale się rozwijał. Zawsze wykonuje to, czego wymagają od niego menedżerowie.

– Strzela bramki, stwarza sytuacje i pracuje ciężko dla drużyny. Jest ostoją reprezentacji i klubu – kimś, kto ma odpowiednie nastawienie i potrafi się poświęcić dla innych.

Źródło: Optus Sport

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW