Joe Cole: Ten mecz to lekcja dla Tuchela
Joe Cole: Ten mecz to lekcja dla Tuchela

Joe Cole: Ten mecz to lekcja dla Tuchela

Chelsea doznała dzisiaj pierwszej porażki pod wodzą niemieckiego szkoleniowca. Legenda Chelsea uważa, że ten mecz powinien być lekcją dla Tuchela oraz całego zespołu. Anglik wymienił również różnice pomiędzy Premier League, a Bundesligą.

– Kiedy prowadzisz klub w Bundeslidze, i jest to Bayern lub inny czołowy klub, to grając z drugą lub trzecią drużyną od końca możesz odhaczyć ten mecz i skupić się na kolejnym. Ale Premier League jest inna. Tutaj poziom jest o wiele wyższy, nie możesz zdjąć nogi z gazu.

– To sposób myślenia, lekcja dla menedżera. Nie możemy być w stosunku do niego zbyt surowi, ponieważ dotychczas był bezbłędny. Ale to powinna być lekcja, że Premier League jest bezlitosna i nie ważne z kim grasz, zawsze musisz dać z siebie 100%, inaczej nie wygrasz meczu.

– Uważam, że zda sobie sprawę, że w Premier League nie ma miejsca na coś takiego. To bezlitosne, a West Brom to pokazał, grając dobrze od początku do końca.

Źródło: London Football News

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW