Micah Richards: Zmieniłem pogląd na temat Mounta - Chelsea24News
Micah Richards: Zmieniłem pogląd na temat Mounta
Micah Richards: Zmieniłem pogląd na temat Mounta

Micah Richards: Zmieniłem pogląd na temat Mounta

Były obrońca Manchesteru City ocenił przerwę reprezentacyjną w wykonaniu Masona Mounta.

– To było ekscytujące zgrupowanie dla reprezentacji Anglii, przede wszystkim spojrzałem na Masona Mounta w innym świetle. Na początku miałem go za zawodnika, który ciężko pracuje na boisku i potrafi posłać dobre, długie podanie, ale i tak nie widziałem go w wyjściowym składzie reprezentacji.

– Znacie moją opinie na temat Jacka Grealisha czy Jamesa Maddisona, są dla mnie topowymi piłkarzami. Aktualnie Mount jest na ich poziomie.

– Obserwowanie jego rozwoju było bardzo przyjemnym widokiem i jestem pewien, że ma pomocnik Chelsea ma jeszcze sporo do zaoferowania.

Źródło: Daily Mail

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW