Silva: Premier League jest bardzo wymagająca - Chelsea24News
Silva: Premier League jest bardzo wymagająca
Silva: Premier League jest bardzo wymagająca

Silva: Premier League jest bardzo wymagająca

Obrońca The Blues skomentował swoją dotychczasową przygodę w Premier League.

– W moim pierwszym meczu popełniłem błąd, którego nikt się po mnie nie spodziewał. To był prosty, techniczny błąd skutkujący drugim trafieniem dla przeciwników, ale od tamtej pory poświęcam więcej czasu na analizowanie gry napastników. Zwracam uwagę na to, jak pressują obrońców i co mogę zrobić, żeby być od nich szybszy. Staram się też lepiej kontrolować piłkę, żeby otworzyć sobie więcej opcji.

– We Francji miałem znacznie więcej czasu na podejmowanie decyzji niż mam tutaj i być może właśnie dlatego popełniłem tamten błąd. Musisz grać na najwyższym możliwym poziomie, zwłaszcza w tak wielkim klubie jak Chelsea. Te rozgrywki wymagają od ciebie dosłownie wszystkiego w każdym momencie meczu.

– Możesz wygrywać 2:0 na pięć minut przed końcowym gwizdkiem, ale rywalizacja trwa nadal. Zdarzają się tutaj rzeczy, które występują tylko w Premier League, dzięki czemu jest to jedna z najbardziej ekscytujących i najlepszych lig na świecie.

Źródło: Chelsea Football Club

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW