Thiago Silva: Biorę na siebie odpowiedzialność - Chelsea24News
Thiago Silva: Biorę na siebie odpowiedzialność
Thiago Silva: Biorę na siebie odpowiedzialność

Thiago Silva: Biorę na siebie odpowiedzialność

W dzisiejsze popołudnie Chelsea rozgrywała pierwszy mecz po przerwach reprezentacyjnych. Było to spotkanie z West Bromwich Albion, które miało skończyć się spokojnym zwycięstwem. Rzeczywistość okazał się inna, i to goście wyjechali z 3 punktami, wygrywając mecz wynikiem 2:5.

Do składu wrócił Thiago Silva. Nie był to jednak wymarzony powrót 36-latka, bowiem jeszcze w pierwszej połowie opuścił on boisko. W wywiadzie pomeczowym, lider naszej defensywy wziął całą winę na siebie.

– Lekcje musimy czerpać z trudnych dni, więc następne dni to początek czegoś innego. Uważam, że nie była to interwencja, po której powinienem zostać wyrzucony z boiska. Nie widziałem jeszcze wideo z całego zajścia, ale sędzia podjął decyzję, której nie można zmienić.

– Biorę na siebie odpowiedzialność za zejście z boiska, które miało później wpływ na wynik końcowy. Teraz musimy z powrotem połączyć nasze siły, bo w środę czeka nas kolejna walka.

Źródło: Chelsea Chronicle, Instagram Thiago Silvy

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW