Pulisic: Mamy o co grać - Chelsea24News
Pulisic: Mamy o co grać
Pulisic: Mamy o co grać

Pulisic: Mamy o co grać

Christian Pulisic oczekuje, że ostatnia porażka z West Bromem zostanie zapomniana, a drużyna dobrze przygotuje się do meczu z FC Porto.

The Blues w końcu doznali porażki, odkąd drużynę przejął Thomas Tuchel. Pulisic, który strzelił bramkę otwierającą spotkanie przyznał, że czerwona kartka Thiago Silvy zmieniła oblicze gry, a także nie chce zrzucać winy na przerwę reprezentacyjną.

– Pierwsza połowa była dla nas ciężka, nie możemy tak działać. Popełniliśmy kilka prostych błędów, których zwykle nie popełniamy i oczywiście Thiago otrzymał czerwoną kartkę, która zmieniła obraz gry.

– Nigdy nie chcesz grać w osłabieniu, w takiej sytuacji to nigdy nie jest proste. Musimy pochwalić West Brom, zagrali bardzo dobrze i bardzo skutecznie atakowali.

Amerykanin zauważa błędy drużyny i twierdzi, że nie możemy rozwodzić się nad nimi zbyt długo, ponieważ w środę czeka nas ważny mecz w Lidze Mistrzów.

– To będzie wielki test naszej mentalności. Czeka nas kilka naprawdę ważnych meczów.

– Przed przerwą na kadry byliśmy w dobrej formie i oczywiście po powrocie przegraliśmy jedno spotkanie. Nie możemy nad tym długo rozmyślać ponieważ mamy o co grać w Premier League i Lidze Mistrzów.

– Teraz musimy odpocząć, złapać koncentracje i zebrać myśli, wrócić silniejsi i gotowi na kolejne mecze

Źródło: Chelsea FC

 

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW