Rudiger wyrzucony z dzisiejszego treningu! - Chelsea24News
Rudiger wyrzucony z dzisiejszego treningu!
Rudiger wyrzucony z dzisiejszego treningu!

Rudiger wyrzucony z dzisiejszego treningu!

Antonio Rudiger nie dokończył dzisiejszego treningu, ponieważ został z niego wyrzucony przez Thomasa Tuchela. 

Podczas dzisiejszych zajęć Niemiec starł się z Kepą w bardzo zażartej dyskusji, która zakończyła się przepychankami obu panów. Rudiger został więc wyproszony przez menedżera z treningu i nie dokończył ostatnich minut zajęć, mając czas na ochłonięcie i przemyślenie swojego zachowania.

Według źródeł, wszystko zaczęło się podczas małej gierki na treningu, gdzie Rudiger zaatakował wślizgiem Kepę. Początkowo obaj piłkarze zaczęli się kłócić, a skończyło się to na przepychankach.

Tuchel zainterweniował szybko, nakazując Rudigerowi ochłonąć, wyrzucając go z treningu na kilka minut przed końcem zajęć. Kepa dokończył trening.

Rudiger przeprosił już Kepę, a Tuchel jest zadowolony z tego, że wszystko zakończyło się w taki sposób. Niemiec nie zamierza wyciągać żadnych konsekwencji wobec Rudigera, który znajdzie się w kadrze na spotkanie z FC Porto.

Panowie nie byli jednak jedynymi, którzy byli zdenerwowani na wczorajszy wynik. Cesar Azpilicueta oraz Reece James byli zaangażowani w dyskusje o wczorajszej porażce, jednak wszystko odbyło się w szatni tuż po meczu. Defensorzy wyjaśnili jednak wszystkie problemy prywatnie i rozmowa zakończyła się w przyjaznych relacjach. Panowie na dzisiejszym treningu nie wykazywali oznak niechęci czy skłócenia.

Źródło: Telegraph

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW