Zouma: To nie czas na wymówki - Chelsea24News
Zouma: To nie czas na wymówki
Zouma: To nie czas na wymówki

Zouma: To nie czas na wymówki

Kurt Zouma podkreśla, że Chelsea nie może szukać wymówek po sensacyjnej porażce z West Bromem (5:2) i musi szybko zareagować.

Francuz przyznał, że był oszołomiony po pierwszej porażce pod sterami Thomasa Tuchela. Czerwona kartka Thiago Silvy wprowadziła zamęt, a potem The Baggies wykorzystali wszystkie wypracowane okazje. W środę The Blues zmierzą się z FC Porto, Zouma przyznaje, że nie mają czasu rozwodzić się nad porażką i muszą skupić się na meczu z Portugalczykami.

– Wynik mówi sam za siebie. Wszyscy są niezadowoleni, ale to tylko jeden mecz, a my musimy wrócić do tego co graliśmy przed przerwą reprezentacyjną i miejmy nadzieję, że stanie się to jak najszybciej.

– To nie czas na szukanie wymówek. Nie wygraliśmy, przegraliśmy w złym stylu, to bardzo ciężki mecz do przełknięcia, ale musimy to zrobić ponieważ mamy kolejne spotkanie w połowie tygodnia i musimy się na nie przygotować. Musimy zareagować w zdecydowany sposób i nad tym będziemy pracować.

– Nie wiem co się stało. Może po przerwie na reprezentacje straciliśmy koncentracje, może to brak zaangażowania, ale w meczach jak ten zawsze musisz dać z siebie 100%.  Nie wiem dlaczego tak nie zagraliśmy.

– Są dni, kiedy Ci nie idzie. Wszyscy są rozczarowani, niewiele mogę powiedzieć. Może nie byliśmy wystarczająco skoncentrowani, może West Brom chciał wygrać bardziej niż my, ale nie wiem jak to możliwe. Są dni, kiedy nic nie idzie po twojej myśli.

– Musisz się uczyć z każdej sytuacji. W footballu musisz dać z siebie wszystko za każdym razem gdy wchodzisz na boisko. Przeanalizujemy to na chłodno, a potem zaczniemy dalej pracować.

Źródło: Daily Mail

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW