Były sędzia Premier League o czerwonej kartce Thiago Silvy - Chelsea24News
Były sędzia Premier League o czerwonej kartce Thiago Silvy
Były sędzia Premier League o czerwonej kartce Thiago Silvy

Były sędzia Premier League o czerwonej kartce Thiago Silvy

Były sędzia Premier League, Dermot Gallagher potrafi zrozumieć dlaczego Thiago Silva wyleciał z boiska w starciu z West Bromem.

Brazylijczyk zobaczył czerwoną kartę w 29 minucie spotkania z WBA. Był to pierwszy mecz 36-latka po wyleczeniu kontuzji. Silva zszedł przy wyniku 1:0 dla The Blues i jak widać jego brak był nadto odczuwalny. Były zawodnik PSG wziął na siebie odpowiedzialność i chce wyciągnąć z tego wnioski. W weekend Silva wypowiedział się na ten temat, na swoich mediach społecznościowych.

– Wierzę, że nigdy więcej się to nie stanie, nie widziałem videoanalizy, ale sędzia podjął taką decyzję i nic nie możemy z tym zrobić. Biorę na siebie odpowiedzialność za mój wylot z boiska, który bezpośrednio wpłynął na wynik meczu. Teraz musimy pracować jako zespół, ponieważ w środę czeka nas kolejne starcie. Come on Chelsea.

Gallagher przyznał, że zgadza się z decyzją sędziego Davida Coote’a, który wyrzucił Silve po drugiej żółtej kartce, za faul na Yokuslu.

– To było lekkomyślne wejście. Stracił kontrolę. Sędzia wiedział, że to będzie druga żółta kartka i wyrzuci go z boiska, widział jak toczyła się gra i potrafię zrozumieć dlaczego to zrobił.

Źródło: SkySport

 

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW