Chelsea powalczy o podpisz Lucasa Vazqueza - Chelsea24News
Chelsea powalczy o podpisz Lucasa Vazqueza
Chelsea powalczy o podpisz Lucasa Vazqueza

Chelsea powalczy o podpisz Lucasa Vazqueza

Zawodnik Realu Madryt pod koniec sezonu stanie się wolnym agentem i będzie do wzięcia za darmo. W kolejce po piłkarza ustawia się już kilka mocnych zespołów.

Do walki w ostatnim czasie dołączyła Chelsea oraz Manchester United. Sam piłkarz już kilkukrotnie odmówił podpisu na nowej umowie, więc jego odejście jest nieuniknione. Powodem ma być obniżka wynagrodzenia o 10%, sam kontrakt natomiast obowiązywałby przez następne 3 lata.

Zainteresowane Hiszpanem są również kluby takie jak Milan czy nawet Bayern Monachium. Wszystkie 4 zespoły oferują 29-latkowi 4-letni kontrakt oraz podwyżkę względem zarobków w Realu Madryt.

Lucas Vazquez świetnie czuje się na prawej stronie boiska, niezależnie czy gra w pomocy, na wahadle czy w obronie. W ciągu 6 lat spędzonych na Santiago Bernabeu, Hiszpan rozegrał ponad 200 spotkań. Obecnie jest jednym z podstawowych zawodników u Zidane’a, który ma nadzieję na pozostanie 29-latka.

Źródło: FourFourTwo

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW