Co z Tammym Abrahamem? - Chelsea24News
Co z Tammym Abrahamem?
Co z Tammym Abrahamem?

Co z Tammym Abrahamem?

Thomas Tuchel przybył do Chelsea pod koniec stycznia i jak dotąd jego przygoda z zespołem przebiega pomyślnie.

Przynajmniej tak było do ostatniej soboty, kiedy to Chelsea poległa w starciu z walczącym o utrzymanie West Bromem. Ta porażka oznacza zakończenie zwycięskiej passy Niebieskich. Jednak do tamtego spotkania nikt nie mógł negować pozytywnego wpływu Tuchela na zespół.

Jednak nowy problem czeka tuż za rogiem, a jest nim sytuacja Tammy’ego Abrahama. Reprezentant Anglii nie znalazł się w kadrze na mecz z WBA, mimo że nie był kontuzjowany. Jego przyszłość w klubie pozostaje pod znakiem zapytania, raporty mówią, że część kolegów Abrahama jest zaskoczona decyzjami Tuchela. Patrząc na posuchę strzelecką Timo Wernera, to uczucie zdezorientowania może się zwiększyć.

Sytuacja wydaje się dynamiczna. Zarząd Chelsea będzie musiał zdecydować co zrobić z 23-letnim napastnikiem, którego kontrakt obowiązuje jeszcze dwa lata.

Źródło: Telegraph

 

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW