Donnarumma przed trudnym wyborem nowego klubu - Chelsea24News
Donnarumma przed trudnym wyborem nowego klubu
Donnarumma przed trudnym wyborem nowego klubu

Donnarumma przed trudnym wyborem nowego klubu

Według doniesień z Włoch, zainteresowanych bramkarzem Milanu, Gianluigi Donnarummą są cztery kluby. Dwa z Anglii oraz po jednym z Francji i Włoch.

Kontrakt Włocha z klubem wygasa za niecałe 100 dni i w związku z tym rośnie niecierpliwość co do jego przyszłości na San Siro. Do tej pory w mediach nie pojawiło się nic, co mogłoby sugerować chęć przedłużenia umowy. Dodatkowo między stronami ma być duży dystans, jeśli chodzi o nowy kontrakt.

Jeśli Donnarumma zdecyduje się na nowe wyzwania, będzie miał do wyboru 4 potencjalne kluby. Na szczycie ma znajdować się londyńska Chelsea, której aktualni bramkarze – Kepa oraz Edouard Mendy – mają nie przekonywać zarządu. Dodatkowo agent piłkarza, Mino Raiola byłby w stanie przenieść swojego piłkarza na Stamford Bridge.

Drugim angielskim klubem jest Manchester United. David de Gea oraz Dean Henderson nie dają odpowiedniej gwarancji Solskjerowi, wobec czego klub byłby chętny na pozyskanie nowego bramkarza. Czerwone Diabły interesują się Włochem już od dłuższego czasu.

Francuski klub to oczywiście nikt inny jak PSG. Ich dyrektor sportowy, Leonardo bardzo dobrze zna Donnarummę i z chęcią ściągnąłby go do Francji. Pomóc w tym również mają dobre relacje z Raiolą. Jeśli chodzi o włoski klub, to mowa tutaj o Juventusie. Co prawda mają oni dobrze spisującego się Wojtka Szczęsnego, jednak wymiana na młodszego i bardziej perspektywicznego bramkarza brzmi całkiem sensownie.

Źródło: Daily Mail

 

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW