Hodgson: Batshuayi powinien uważać na słowa - Chelsea24News
Hodgson: Batshuayi powinien uważać na słowa
Hodgson: Batshuayi powinien uważać na słowa

Hodgson: Batshuayi powinien uważać na słowa

Michy Batshuayi oskarża Roy’a Hodgsona o brak zaufania w stosunku do jego umiejętności, co przekłada się na czas na boisku. Belg jest wypożyczony z Chelsea do Crystal Palace.

Hodgson postanowił odpowiedzieć na te zarzuty, które Batshuayi przedstawił gdy był na przerwie reprezentacyjnej. Po golu w meczu z Białorusią Michy powiedział;

– Dostaje dużo energii, kiedy przybywam na zgrupowania kadry, ponieważ z klubie nie idzie mi najlepiej. Trener, koledzy z drużyny i system gry jest inny niż w Palace. W reprezentacji czuję wiele zaufania ze strony trenera, zaufania którego nie mam tam.

Przed poniedziałkowym starciem z Evertonem, trener Orłów zaproszony do studia Sky postanowił odpowiedzieć na zaczepki Belga, jednocześnie ostrzegając by zważał na słowa.

– Za każdym razem gdy zawodnik nie dostaje tutaj minut i oczywiście jest z tego powodu niezadowolony, spodziewałbym się, że gdy pojedzie na zgrupowanie reprezentacji, gdzie gra i to bardzo dobrze, zada sobie pytanie „Co poszło nie tak? Dlaczego nie grasz w klubie?”.

– Radziłbym być ostrożniejszy, kiedy wyjeżdżają i coś mówią. Grać 60 minut przeciwko Białorusi i strzelić jedną z ośmiu bramek to nie to samo, co wyjść na Everton i pomóc chłopakom wygrać 3:0. Umieściłbym te osiągnięcia w dwóch różnych ligach. Nie chce ich w żaden sposób uniżać, ale jakość drużyny belgijskiej względem białoruskiej nie jest podobna do jakości dwóch ekip z Premier League.

Źródło: SkySports

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW