Rabiot trafi do Chelsea? - Chelsea24News
Rabiot trafi do Chelsea?
Rabiot trafi do Chelsea?

Rabiot trafi do Chelsea?

Chelsea prawdopodobnie jest zainteresowana ściągnięciem Adriena Rabiot, którego Juventus powinien sprzedać podczas letniego okna.

Raporty z Włoch mówią, o potencjalnym transferze Rabiot do The Blues. 26-latek jest wychowankiem PSG, w którym przeszedł wszystkie szczeble młodzieżowe, aż do pierwszej pierwszej drużyny, którą opuścił w 2019 roku. Za kadencji Maurizio Sarriego nie grywał regularnie, a odkąd klub przejął Andrea Pirlo, pomocnik nie może narzekać na brak minut, a na swoją formę.

Bianconeri mają teraz problemy finansowe, klub musi pozbyć się kilku graczy, jeżeli chcą odświeżyć drużynę na przyszły sezon. Teraz przyjmuje się, że Rabiot jest jednym z tych, którzy odejdą podczas zbliżającego się okna, w czym pomaga mu zainteresowanie Chelsea. W tym momencie podopieczni Thomasa Tuchela mogą mówić o przepychu w linii pomocy. Jednakże ciągłe wspominki Jorginho i jego agenta, na temat powrotu do Włoch, i liczne kontuzje N’golo Kante mogą być pretekstem do transferu Adriena.

Obecny szkoleniowiec Chelsea zna Rabiot, Tuchel wprowadził go do pierwszej drużyny PSG, a następnie zawiesił zanim ten odszedł do Juve. Ponowne spotkanie obu panów jest możliwe, jednak The Blues będą rywalizować o podpis Francuza z Evertonem.

Źródło: Tutto Mercato Web

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW