Wnioski po meczu z West Bromwich - Chelsea24News
Wnioski po meczu z West Bromwich
Wnioski po meczu z West Bromwich

Wnioski po meczu z West Bromwich

Dramatyczny to był mecz ze strony The Blues. Przegrana 5:2 na swoim stadionie z drużyną, która praktycznie spada z ligi. Zapraszam na wnioski z tego meczu.

  1. Nie wiem jaki sens jest w wystawianiu Wernera w dalszym ciągu. Po prostu nie widzę sensu to też nie mam zamiaru się na tym rozwodzić. Strzał w stopę numer jeden.
  2. Grać ustawieniem defensywnym na najgorszą defensywę w lidze. Kolejna decyzja, której nie jestem w stanie pojąć. Strzał w stopę numer dwa.
  3. Brak ofensywnego nastawienia, przetestowania innych wariantów i oczywiście umocnienie się dzięki temu na dobrej pozycji w tabeli. Mamy mecz z Porto, a zaliczyliśmy 5 gongów z takim zespołem jak West Brom. Wstyd.
  4. Mam nadzieje, że Tuchel po tym meczu zrozumie, że Chelsea nie jest dobrym zespołem w ataku w takim ustawieniu. Widzi to każdy kibic Chelsea pewnie, a tu pojawia się taki paradoks pozbawiony logiki. Nasza gra w ataku opiera się na człowieku, który ma problem z bieganiem.
  5. Bez Masona Mounta ta drużyna traci większość swoich walorów boiskowych. Niesamowite na jaki poziom wskoczył ten chłopak, że taki klub jak Chelsea sobie bez niego nie radzi.
  6. Cieszy bramka Pulisica. Poszedł pazernie na strzał Marcosa Alonso i bardzo mi się podobała jego reakcja. Takie zachowania objawiają się u dobrych i bardzo dobrych napastników. Niestety w tym meczu w jednej drużynie takowego brakło.

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW