Chelsea chce ściągnąć gwiazdę Ajaksu - Chelsea24News
Chelsea chce ściągnąć gwiazdę Ajaksu
Chelsea chce ściągnąć gwiazdę Ajaksu

Chelsea chce ściągnąć gwiazdę Ajaksu

Ostatnim razem gdy Chelsea kupiła zawodnika z Eredivisie nie wyszło im to najlepiej.

Tym zawodnikiem jest Hakim Ziyech. Reprezentant Maroka wciąż nie wywalczył sobie sobie miejsca w składzie – ani za kadencji Tuchela, ani za kadencji Lamparda, mimo że kosztował 36mln funtów. Pojawiają się głosy o odejściu Ziyecha z Chelsea, jednak to nie zniechęca włodarzy tego klubu, do kolejnych transakcji z Ajaksem.

Raporty mówią, że Chelsea to jeden z trzech klubów Premier League, który chce ściągnąć pomocnika Ajaksu – Ryana Gravenbercha. Jak na swój wiek jest to doświadczony zawodnik, regularnie grywa w swoim klubie i ma trzy występy w kadrze Holandii.

Chcąc zachować głębie linii pomocy Chelsea skupiła się właśnie na 18-latku, jednak jego transfer może okazać się dosyć kosztowny. Wyceniono go na 35mln euro, ale patrząc na jego umowę (trwającą do 2023) i pozycję w zespole, Ajax może chcieć znacznie więcej.

Źródło: Gazetta dello Sport

 

 

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X