Chelsea dołącza do wyścigu o piłkarza Barcelony - Chelsea24News
Chelsea dołącza do wyścigu o piłkarza Barcelony
Chelsea dołącza do wyścigu o piłkarza Barcelony

Chelsea dołącza do wyścigu o piłkarza Barcelony

Ousmane Dembele, czyli francuski skrzydłowy znalazł się pod obserwacją Chelsea. Jego przyszłość na Camp Nou wydaje się niepewna, co na pewno przykuło uwagę kilku wielkich klubów.

Jeżeli Dembele nie podpisze nowej umowy z Katalończykami, prawdopodobnie opuści klub. Chelsea ma być na dobrej pozycji do ataku o Francuza. Thomas Tuchel będzie chciał wzmocnić formację atakującą, a Dembele miałby wejść w buty Edena Hazarda.

Pulisic, Havertz, Werner czy Ziyech nie spełniają wiązanych z nimi oczekiwań, co może zachęcić zarząd Chelsea na transfer 23-latka. Dembele nieraz pokazywał, że nie jest idealnym wzorem dla młodych piłkarzy. Jednak pod wodzą Koemana w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze i jest jednym z najjaśniejszych punktów FC Barcelony.

Skrzydłowym zainteresowany jest również Manchester United. Klub prowadzony przez Ole Gunnara Solskjaera nie zachował bliskiego dystansu wobec Manchesterowi City w walce o mistrzostwo. Dlatego Norweg będzie chciał wzmocnić formację ofensywną, ponieważ Daniel James oraz Anthony Martial zbyt często mają wahania formy.

Źródło: Caught Offside

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X