Chelsea i Tottenham będą rywalizować o podpis Aguero - Chelsea24News
Chelsea i Tottenham będą rywalizować o podpis Aguero
Chelsea i Tottenham będą rywalizować o podpis Aguero

Chelsea i Tottenham będą rywalizować o podpis Aguero

Tottenham prawdopodobnie jest jednym z wielu klubów, zainteresowanych ściągnięciem Sergio Aguero.

Argentyńczyk chce pozostać w Anglii, a Koguty mogą wykorzystać te sytuacje. Wydaje się, że walka o podpis będzie się toczyć między Chelsea, a Tottenhamem.

Timo Werner stale zawodzi, a Tammy Abraham i Olivier Giroud nie mają takiego wpływu na drużynę, jak powinni mieć. Wydaje się, że krótkoterminowa umowa z Aguero może być dla The Blues strzałem w dziesiątkę. Natomiast Tottenham ma w swoich szeregach Harry’ego Kane’a i Heung-min Sona, którzy są w świetnej formie. Jednakże odpuszczenie gwiazdy takiego kalibru jak Sergio, tym bardziej za darmo, wydaje się głupie.

Jeśli 32-latek zdecyduje dołączyć się do którejś z tych drużyn, będzie miał szansę poprawić swój rekord strzelecki w Premier League. Obecnie Sergio zajmuje 4. miejsce na liście najbardziej bramkostrzelnych zawodników w historii ligi, a do 3. brakuje mu tylko sześciu goli.

Źródło: Telegraph

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW