Christensen: Wciąż chcę być lepszy - Chelsea24News
Christensen: Wciąż chcę być lepszy
Christensen: Wciąż chcę być lepszy

Christensen: Wciąż chcę być lepszy

Odkąd Thomas Tuchel przejął ekipę Chelsea, Andreas Christensen jest jednym z zawodników, którzy najbardziej poprawili swoją grę, jednak Duńczyk uważa, że wciąż musi się poprawiać i rozwijać.

Kiedy przybył do akademii Chelsea był określanym mianem nowego Johna Terry. Jednakże jego rozwój był powolny i nie udało mu się osiągnąć poziomu, na jaki chciałby się dostać. Jego ostatnie występy były znakomite, dzięki czemu w końcu ma okazję wejść na poziom lub dwa wyżej, a jednocześnie zostać autorytetem dla reszty kolegów z drużyny.

– Osobiście myślę, że wciąż nie jestem tam gdzie mógłbym być. Wciąż pozwalam sobie popełniać trochę błędów, ponieważ bez nich nie będę mógł się rozwijać i uczyć jak do nich nie dopuszczać.

– Czuję, że rozwijam się w każdym meczu, a każde kolejne spotkanie pomaga nie tylko budować zespół, ale przede wszystkim mnie. Wciąż dążę do bycia lepszym, ponieważ wiem, że mogę się prezentować lepiej niż obecnie.

– Niektórzy mogą powiedzieć, że gra ‚w trójce’ najbardziej mi odpowiada, ale nieważne w jakim systemie będziemy grać, bo ten jest dla mnie jednym z najbardziej komfortowych. Wiem, że moje prawdopodobnie najlepsze mecze w barwach Chelsea rozgrywałem w systemie z trzema obrońcami.

Źródło: Sports Illustrated

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW