Emmanuel Petit: Bardziej martwię się o Havertza, niż Wernera - Chelsea24News
Emmanuel Petit: Bardziej martwię się o Havertza, niż Wernera
Emmanuel Petit: Bardziej martwię się o Havertza, niż Wernera

Emmanuel Petit: Bardziej martwię się o Havertza, niż Wernera

Były piłkarz Chelsea, Emmanuel Petit bardziej martwi się formą Kaia Havertza, niż Timo Wernera. Obaj piłkarze dołączyli na Stamford Bridge latem, jednak żaden z nich nie spełnia oczekiwań.

– Nie martwię się o Timo Wernera, myślę, że bardziej martwię się o Havertza. Werner ma osobowość, która pozwoli mu przetrwać ten sezon i zupełnie odwrócić bieg wydarzeń. Trzeba pamiętać, że w Lipsku był centralną postacią drużyny, której gra opierała się w dużej mierze na kontratakach, a to nie jest styl którym operuje Chelsea.

– Jest to coś, do czego on i jego koledzy z drużyny zdążyli już przywyknąć, a takie rzeczy wymagają czasu. Chelsea to klub, który bardzo mocno opiera się na posiadaniu piłki, ale grają z kontrataku, nagle dostrzegasz zalety Wernera. Widziałem wiele dobrych rzeczy z jego strony na boisku i jestem pewien, że się odbije.

– Ale Havertz daje mi więcej powodów do niepokoju, z powodu jego osobowości. Wiem, że jest bardzo młodym piłkarzem, ale uważam, że jest bardzo nieśmiały. Musi walczyć i pokazać swoją osobowość i charakter na boisku.

Źródło: Caught Offside

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW