Inter odrzuci oferty za Romelu Lukaku - Chelsea24News
Inter odrzuci oferty za Romelu Lukaku
Inter odrzuci oferty za Romelu Lukaku

Inter odrzuci oferty za Romelu Lukaku

Dzisiejsze raport z Włoch informują o tym, że Inter będzie odrzucał oferty klubów Premier League za swojego najlepszego piłkarza. Belgijski napastnik znajduje się na drugim miejscu listy życzeń Romana Abramowicza, tuż za Haalandem. 

W przeciwieństwie do większości klubów, Chelsea znajduje się obecnie w dobrej sytuacji finansowej, co pozwoli zrobić jej poważne kroki w kierunku transferu Lukaku. Oferty za Belga mają sięgać granic 100 milionów euro.

Inter ma stanowczo odrzucać oferty za swojego piłkarza, gdyż ten ma pozostać ich napastnikiem na lata. Lukaku pod wodzą Antonio Conte wygląda na więcej niż lidera całego zespołu, co nigdy wcześniej w jego karierze nie miało miejsca.

Inter wraz z 27-latkiem na czele chce zbudować zespół, który będzie w stanie walczyć na arenie międzynarodowej. Manchester City, który szuka zastępcy dla Sergio Aguero, ma być rywalem The Blues w walce o napastnika. Do wyścigu dołączyć ma również Barcelona, jednak klub z Katalonii boryka się z problemami finansowymi.

Źródło: Sempre Inter

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X