Jorginho: Jestem tu bardzo szczęśliwy! - Chelsea24News
Jorginho: Jestem tu bardzo szczęśliwy!
Jorginho: Jestem tu bardzo szczęśliwy!

Jorginho: Jestem tu bardzo szczęśliwy!

Jorginho przyznaje, że jest bardzo szczęśliwy w Chelsea i nie rozważa opuszczenia klubu.

29-latek ustabilizował swoją pozycję w drużynie, odkąd ekipę The Blues przejął Thomas Tuchel. Włoch wystąpił w 9 (z 11) spotkań Premier League.

Jednak mimo to Jorge wciąż jest silnie łączony z powrotem do Napoli, gdzie spędził 4,5 roku. W poprzednim miesiącu jego menadżer zasugerował, że jego podopieczny nie wyklucza powrotu do Włoch, a sam zawodnik podsycał te plotki wypowiadając się w negatywny sposób o pogodzie w Londynie. W ostatnim wywiadzie postanowił zdementować plotki, mówiące że chce opuścić Stamford Bridge.

– Gościu, powiem Ci prawdę. Jak mam myśleć o tym co będzie za dwa lata, jak muszę dokończyć sezon? Zbliżają się mistrzostwa Europy, więc szczerze to nie pora by myśleć o przyszłości.

– Fakt, jestem tu bardzo szczęśliwy. Jestem tu szczęśliwy więc nie myślę o niczym innym. W tej chwili nie widzę powodów, by myśleć co się zdarzy na przykład za dwa lata.

Źródło: TNT Sports

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW