Ruud Gullit: Po zwolnieniu czułem się, jakby wbili mi nóż w plecy - Chelsea24News
Ruud Gullit: Po zwolnieniu czułem się, jakby wbili mi nóż w plecy
Ruud Gullit: Po zwolnieniu czułem się, jakby wbili mi nóż w plecy

Ruud Gullit: Po zwolnieniu czułem się, jakby wbili mi nóż w plecy

Holenderska legenda piłki uważa, że został zwolniony z Chelsea po tym, jak mylnie uznano, że zbyt dużo imprezował w Amsterdamie.

Gullit w 1996 roku stał się grającym menedżerem The Blues po tym, jak zwolniony został Glenn Hoddle. Pierwsze trofeum przyszło bardzo szybko, bowiem już rok później klub mógł cieszyć się z pierwszego w historii FA Cup.

– Myślę, że po jakimś zrozumiałem powód mojego zwolnienia. Wtedy tego nie rozumiałem.

– Moja mama była chora, miała raka piersi. Podróżowałem do Holandii, żeby po prostu przy niej być. Kiedy widzisz swoją mamę w szpitalu, zwłaszcza gdy ma raka, to jest to bardzo smutny i dołujący widok. To było niewiarygodne przeżycie być tam, chciałem, żeby jak najszybciej stamtąd wyszła, bo ten widok był dołujący.

– Spędzałem więc dużo czasu w Holandii. Powiedzieli mi, że zostałem zwolniony, bo zbyt dużo imprezowałem w Amsterdamie lub za cokolwiek innego, co nie było prawdą. Byłem zdziwiony. Jakby wbili mi nóż w plecy.

Źródło: beIN Sports

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X