Billy Gilmour o pozostaniu w Chelsea - Chelsea24News
Billy Gilmour o pozostaniu w Chelsea
Billy Gilmour o pozostaniu w Chelsea

Billy Gilmour o pozostaniu w Chelsea

19-letni środkowy pomocnik Chelsea, Billy Gilmour jest jednym z głównych tematów do rozmów wśród ekspertów i kibiców.

Gdy rozpoczęło się zimowe okno transferowe, wszyscy byli pewni, że szkocki pomocnik opuści Chelsea, ale on wybrał inaczej. Billy jest nadal młodym zawodnikiem, który dopiero wchodzi do seniorskiej piłki. Jego przygoda w seniorskiej ekipie Chelsea nie jest zbyt kolorowa, większość meczów siedzi na ławce lub nawet nie jest brany do kadry meczowej. Dla tak młodego zawodnika najlepszym wyborem byłoby odejście z klubu, pójście na wypożyczenie. Billy chce jednak walczyć o pierwszy skład!

19-latek w każdym wywiadzie powtarza, że jest zadowolony ze swojej decyzji. Według niego, to była najlepsza możliwa decyzja. Gilmour podjął ją, ponieważ myśli, że najlepiej będzie pozostać w The Blues i trenować przy boku Thomasa Tuchela. Myśli, że dzięki temu zdoła przekonać do siebie niemieckiego szkoleniowca i zrobi na nim dobre wrażenie, co da mu miejsce w pierwszym składzie Chelsea.

Myśląc rozsądnie, wydaje się, że Billy powinien pójść na wypożyczenie. Ten zawodnik ma dopiero 19 lat i musi grać regularnie, a teraz w Chelsea nie jest nawet blisko gry w pierwszym składzie. W ostatnim meczu w Lidze Mistrzów przeciwko FC Porto znów został pominięty przez Thomasa Tuchela.

Źródło: Chelsea-News

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW