Joe Cole: Nie rozumiem krytyki w stronę Masona - Chelsea24News
Joe Cole: Nie rozumiem krytyki w stronę Masona
Joe Cole: Nie rozumiem krytyki w stronę Masona

Joe Cole: Nie rozumiem krytyki w stronę Masona

Chelsea pokonała w środowy wieczór Porto i jest już jedną nogą w półfinale. Bramki strzelali Mason Mount oraz Ben Chilwell. Wczorajszym meczem postawili siebie w idealnej pozycji przed spotkaniem rewanżowym.

To ważna wygrana, bowiem piłkarze mogli odbić się od sobotniego blamażu z WBA. Mason od dłuższego czasu jest liderem Chelsea i ciągnie ten zespół za każdym razem, gdy znajduje się na boisku. Jednak w dalszym ciągu pojawiają się głosy krytyki i braku przekonania do niego, czego nie rozumie były piłkarz Chelsea, Joe Cole.

– Chodzi o ten zwrot Masona Mounta. Zrobił to słabszą nogą, z takim spokojem i opanowaniem… To dziecko!

– Na całe moje życie nie mogę zrozumieć krytyki w stronę Mounta. Nie ma nawet argumentów. Jest topowym, czołowym piłkarzem, który jest marzeniem menedżerów.

Źródło: Chelsea-News

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW