Saga transferowa z Haalandem trwa. Czy Chelsea pozyska młodego Norwega?
Saga transferowa z Haalandem trwa. Czy Chelsea pozyska młodego Norwega?

Saga transferowa z Haalandem trwa. Czy Chelsea pozyska młodego Norwega?

Saga transferowa z Haalandem w roli głównej trwa w najlepsze. Gdy zadajemy komuś pytanie gdzie latem trafi Haaland to wymienia się takie kluby jak Real Madryt, FC Barcelona, Manchester United, Manchester City i Chelsea, były również plotki, że PSG też chce pozyskać Norwega, ale tą opcję można odrzucić.

Sergio Agüero latem opuści Manchester City, więc Haaland może być dla nich głównym celem do pozyskania w letnim oknie transferowym. Ale teraz zadajmy sobie pytanie, czy Haaland to jest taki zawodnik, który pasuje stylem gry do zespołu The Citizens? Jest to zawodnik kompletnie inny niż Agüero, może taki powiew świeżości by dobrze wpłynął na zespół Manchesteru City?
Taki transfer na pewno byłby hitem w tym oknie transferowym, ale raczej Guardiola nie zdecyduje się na kupno Norwega, tak jak jest napisane wyżej, nie pasuje stylem gry do City.

Real Madryt wziął kredyt o wysokości 300 milionów euro, który przeznaczy na transfery w najbliższym oknie transferowym, więc są fundusze na pozyskanie Erlinga. Ten transfer na pewno jest realny.

Transfer do Manchesteru United też jest w zasięgu, klub na pewno będzie chciał się wzmocnić, aby w następnym sezonie walczyć o mistrzostwo Anglii.

O sadze transferowej z Norwegiem w roli głównej wypowiedział się Paul Scholes.

– Czy jest typem gracza, którego chce Pep Guardiola? Nie jestem tego pewien. To piłkarz na, którego Manchester United będzie patrzył, piłkarze Chelsea też będą mogli się obawiać rywalizacji w walce o pierwszy skład. Prawdopodobnie to są dwa kluby, które byłyby w stanie zapłacić za Erlinga taką kwotę.

Jak informuje „Calcio Mercato” właściciel The Blues jest w stanie w letnim oknie transferowym wydać ponad 100 milionów euro na transfery.

Źródło: Calcio Mercato

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW