Lampard: Piłka pochłonęła moje życie
Lampard: Piłka pochłonęła moje życie

Lampard: Piłka pochłonęła moje życie

Legenda „The Blues” oraz były szkoleniowiec naszego klubu – Frank Lampard – od dłuższego czasu pozostaje bezrobotny. Anglik wypowiedział się na temat ofert pracy, które otrzymuje, czasu z dala od wielkiej piłki i jeszcze raz wspomniał swój czas w roli menagera na Stamford Bridge. 

– W ostatnich tygodniach pojawiło się kilka ofert, które mnie zainteresowały, ale nie były po prostu „tą ofertą”.

– Nikt nie chce stracić pracy i wypaść z gry, którą się kocha. Jednocześnie jednak, kiedy już rozpoczynasz karierę, takie rzeczy będą się zdarzały. Nieważne, za jak dobrego trenera się uważasz i w jakich okolicznościach się znajdujesz.

– Jestem niezmiernie wdzięczny za szansę, która otrzymałem, mając możliwość trenować Chelsea. To był niesamowity czas. Wszyscy wiedzą, jakimi uczuciami darzę ten klub. Piłka nożna pochłonęła moje życie – na początku jako zawodnika, później jako trenera.  Nikt nie chce tracić pracy, ale to się zdarza. Dzięki temu mam więcej czasu, który mogę spędzić w domu. Możliwość bycia blisko rodziny jest świetna.

– Tak jak powiedziałem. To, jak bardzo cię to pochłania, kiedy w tym jesteś, to naprawdę poważna sprawa. Nie możesz po prostu przestać tego kochać. A ja lubię pozostawać zaangażowanym.

Źródło: TALKSport

O autorze

Paweł Gruchalski

Fan The Office i filmografii Jordana Peele'a. Zaczynam pisać newsy, dużo podróżuję i interesuję się lingwistyką.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW