Ziyech odejdzie latem z Chelsea?
Ziyech odejdzie latem z Chelsea?

Ziyech odejdzie latem z Chelsea?

Marokańczyk był jednym z większych transferów letniego okienka transferowego, na który zdecydował się klub ze Stamford Bridge. Kwota transferu wyniosła 40mln €. Po świetnym wejściu w sezon, już po kilku meczach zgubił swoją drogę, a kontuzje nie pomagały mu jej odnaleźć. Po zaledwie rocznej przygodzie z Chelsea jego odejście zdaje się być bardzo prawdopodobne.

Ziyech miał w styczniu odbyć spotkanie z Thomasem Tuchelem. Ono jednak nie poprawiło sytuacji Marokańczyka. Kluczowym czynnikiem transferu na Stamford Bridge miała być osoba Franka Lamparda. To gra pod wodzą legendarnego zawodnika Chelsea miała być głównym powodem jego przenosin z Ajaxu Amsterdam. Spekulacje naokoło ewentualnego transferu poza Chelsea rosną więc wciąż na sile.

Były reprezentant Holandii, a obecnie komentator sportowy, Rene van der Gijp, wypowiedział się na temat sytuacji Ziyecha.

– Transfer do Chelsea był dobrym wyborem, kiedy trenerem był Lampard. Był wobec niego pełen entuzjazmu. Teraz jest nowy trener i chce grać zupełnie inną grę. W pomocy chce zawodników, którzy dużo biegają, a nie takich jak Ziyech. Tutaj pojawia się problem, więc najlepszą opcją dla niego będzie po prostu odejść.

Źródło: Veronica Inside

 

O autorze

Paweł Gruchalski

Fan The Office i filmografii Jordana Peele'a. Zaczynam pisać newsy, dużo podróżuję i interesuję się lingwistyką.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW