Christian Pulisic: Jesteśmy gotowi podjąć każde wyzwanie
Christian Pulisic: Jesteśmy gotowi podjąć każde wyzwanie

Christian Pulisic: Jesteśmy gotowi podjąć każde wyzwanie

Po wygraniu środowego meczu w Lidze Mistrzów z Porto, Chelsea pokonała Crystal Palace strzelając po raz pierwszy więcej niż 2 bramki pod wodzą Thomasa Tuchela. Po meczu wywiadu udzielił strzelec dwóch bramek, Christian Pulisic.

– Mieliśmy niesamowity start, właśnie to nadało ton naszej gry. Kiedy traciliśmy piłkę, bardzo szybko ją odzyskiwaliśmy, dzięki czemu udało nam się zdominować pierwszą połowę. Pierwsze 20 czy 30 minut było bardzo dobre z naszej strony, dało się wyczuć, że ich dominowaliśmy. Kiedy tylko traciliśmy kontrolę od razu ją odzyskiwaliśmy, graliśmy naprawdę agresywnie, z intensywnym początkiem. Straciliśmy trochę intensywność na początku drugiej połowy, co pozwoliło im wrócić po części do gry, jednak skończyliśmy z dobrym wynikiem.

Amerykanin uważa, że sobotni mecz był idealny, aby odbić się po blamażu w West Brom w zeszłym tygodniu.

– Czuję się bardzo pewnie, czuję się dobrze z całą drużyną. To była duża odpowiedź na ostatni nasz mecz w Premier League. Nie będziemy wygrywać każdego meczu, a spotkanie z West Brom było bardzo ciężkie. Nie zagraliśmy na naszym normalnym poziomie, ale takie mecze się zdarzają, a my byliśmy w stanie odpowiedzieć w dobrym stylu.

– Sposób w jaki zareagowaliśmy w tym tygodniu i osiągnęliśmy wyniki zdecydowanie nas cieszy.

Niezwykle ważne trzy punkty z Crystal Palace utrzymują The Blues w walce o czołową czwórkę. Po tym, jak nasza 10 walczyła w poprzednim sezonie o ten cel, spodziewa się zaciętej walki do końca również w tym sezonie.

– To był ciężkie w poprzednim sezonie, musisz walczyć do końca, jeśli chcesz osiągać wyniki i znaleźć się w czołowej czwórce. Myślę, że będzie bardzo ciasno. Musimy osiągnąć razem kilka dobrych wyników, więc podejdziemy poważnie do każdej gry, mecz po meczu. To nasza strategia w tym momencie, więc jesteśmy gotowi podjąć każde wyzwanie.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW