Ben Chilwell: Każdego dnia widzę, jak dobrym piłkarzem jest Mason
Ben Chilwell: Każdego dnia widzę, jak dobrym piłkarzem jest Mason

Ben Chilwell: Każdego dnia widzę, jak dobrym piłkarzem jest Mason

W udzielonym niedawno wywiadzie Ben Chilwell przyznał, że był pod jeszcze większym wrażeniem Masona Mounta, gdy zobaczył jak pomocnik pracuje na treningach. 

Nieważne u jakiego menedżera grał, czy był to Lampard, Gareth Southgate czy obecnie jest to Thomas Tuchel, wszyscy określali go jako pracusia, który jest jednym z najciężej pracujących piłkarzy na treningach. Ben Chilwell zgadza się w tym aspekcie z menedżerami.

– Po przybyciu tutaj i trenowaniu z nim każdego dnia widzę, jak dobrym jest piłkarzem. I nie chodzi tu o jego naturalną umiejętność, ale również fakt, że bardzo ciężko pracuje na treningach i przez cały czas jest chętny na naukę nowych rzeczy.

– Zawsze robi coś ekstra, za każdym razem na siłowni robi wszystko co w jego mocy, by stać się lepszym. Z jego naturalnym talentem jaki posiada, jego tempem pracy, tylko niebo jest dla niego limitem.

– Jeśli będzie kontynuował co teraz robi: strzelał, asystował i pracował ciężko na treningach każdego dnia – co wiem, że robi – będzie świetnym piłkarze dla Chelsea i Anglii przez bardzo długi czas.

Źródło: The Chelsea Chronicle

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW